Alle producten
-
Lithium Ion Battery Cells
-
Lithium-ijzerfosfaat batterijcel
-
Het Lithiumbatterij van de huisomschakelaar
-
Het Lithium Ion Battery van het machtshulpmiddel
-
Pak van de lithium het ionenbatterij
-
Draagbare LithiumKrachtcentrale
-
De navulbare Bank van de Batterijmacht
-
Zonne-omvormersysteem voor thuis
-
Elektrisch voertuiglithium Ion Battery
-
RC lithium Ion Battery
-
Lithium Ion Startaccu
-
De Laders van de lithiumbatterij
-
Kevinde snelle levering, goede kwaliteit, zal opnieuw: kopen) -
JonasOntvangen de batterijen, dat is wat ik wil, danken u! -
Fabricio Mendoncade afdelingschef, Antonio, de goede dienst!!!
zoekwoorden [ lithium ion battery cells ] bij elkaar passen 243 producten.
ODM van het Lithiumion starter battery 1280Wh Lifepo4 van het autogebruik de Dienst
| Naam van het product: | Lithium Ion Startaccu |
|---|---|
| Batterijtype: | Het fosfaat van het lithiumijzer |
| Garantie: | 1 jaar |
Zonne-energie RC Li Ion Battery Pack, de Batterij 6000mAh van het Lithiumpolymeer
| Naam van het product: | Lithiumrc Batterij, Lithiumrc Batterijen |
|---|---|
| Voltage: | 7.4V |
| Werkende Temperatuur: | -20℃~60℃ |
Lithium Ion Starter Battery 36W
| Naam van het product: | Lithium Ion Startaccu |
|---|---|
| Batterijtype: | Het fosfaat van het lithiumijzer |
| Garantie: | 1 jaar |
LiFePO4 het Fosfaatbatterijcel van het Lithiumijzer
| Gewicht: | 5420g |
|---|---|
| Materiaal: | Lithium-ionen |
| Toepassing: | Voertuig, de Opslag van de Huisenergie, Enz. |
ODM gelijkstroom van het het Ijzerfosfaat van het Outputlithium Batterijcel 3,2 het Compatibele systeem van V 9W
| Gewicht: | 5250g |
|---|---|
| Materiaal: | Lithium-ionen |
| Toepassing: | Voertuig, de Opslag van de Huisenergie, Enz. |
Van het het Ijzerfosfaat van het Overdischargelithium Batterijcel 3,2 de Fietsgebruik van V 50ah Lifepo4 E
| Gewicht: | 1035g |
|---|---|
| Materiaal: | Lithium-ionen |
| Toepassing: | Voertuig, de Opslag van de Huisenergie, Enz. |
De intelligente 3,2 Batterij van het Volt100ah Lithium, Lfp-Leven van de Batterijcel het Lange Cyclus
| Gewicht: | 1880g |
|---|---|
| Materiaal: | Lithium-ionen |
| Toepassing: | Voertuig, de Opslag van de Huisenergie, Enz. |
BMS Type Rechargeable Li Ion Battery Pack, 18650 12v Li Ion Battery Pack
| Bescherming: | Overbelasting, Overdischarge, Kortsluiting |
|---|---|
| Materiaal: | Lithium-ionen |
| Herladencycli: | 500 |
Voeding 16,8 de Milieuvriendelijke Zonnestelsels 2.5Ah van V Li Ion Battery
| Uitvoeringstijd: | 2 dagen |
|---|---|
| Het laden Tijd: | 1.5~2 uren |
| Capaciteit: | 16.8V |
De lange Zonnegelijkstroom Generator van het Cyclusleven, OEM 18650 Lithium Ion Portable Power Supply
| Naam van het product: | Draagbare LithiumKrachtcentrale, Draagbare LithiumKrachtcentrales |
|---|---|
| Materiaal: | ABS Plastiek |
| Capaciteit: | 300WH/7800mAh/3.7V |

